STOP, tenn, mynt med Carolus XIV i locket.

288120. STOP, tenn, mynt med Carolus XIV i locket.

Dekor av blad samt inskription "DRIK MIN WÄN"
Carolus XIV (Norge) 1763-1844.
Höjd 20,5 cm.

Slitage, repor, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 082