OMEGA Armbandsur, 18K guld, quartz, datum, 1990-tal.

2881167. OMEGA Armbandsur, 18K guld, quartz, datum, 1990-tal.

Safirglas.
Ref nr 196750MZ
Serie nr 49053495
Kaliber nr 1430
Armband ej original, läder.
Sölja ej original.
Diameter 33 mm.
Box.

Verket går ej vid inskrivningstillfället. Stockholms Auktionsverk garanterar ej funktionen. Servicehistorik okänd. Bruksslitage. Troligen utgånget batteri.

Gör en kostnadsfri värdering!

Safirglas.
Ref nr 196750MZ
Serie nr 49053495
Kaliber nr 1430
Armband ej original, läder.
Sölja ej original.
Diameter 33 mm.
Box.

Antal besök: 431