LJUSSTAKAR ett par, tenn, 1842, 1844.

288089. LJUSSTAKAR ett par, tenn, 1842, 1844.

Kvadratisk bas med runda fötter, räfflade skaft, lösa ljusmanschetter. Stämplade IW. M4=1842, O4= 1844.Höjd 21cm.

Slitage, repor, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 287