PARTI KERAMIK, 5 delar, Gefle, bland annat "Mangania", Lillemor Mannerheim.

288083. PARTI KERAMIK, 5 delar, Gefle, bland annat "Mangania", Lillemor Mannerheim.

Fat längd ca 22 - 38,5 cm.
Skål höjd ca 8,5 cm.

Slitage, märken, mindre nagg, retuscher. Svart fat Mangania med spricka, krackelyrer, lagning/retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat längd ca 22 - 38,5 cm.
Skål höjd ca 8,5 cm.

Antal besök: 1 239