VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft.

28808. VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft.

Polykrom dekor av figurscen i emaljfärger. Höjd 23 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 638