ESKIL NORDELL. Färglitografi, signerad och numrerad 154/160.

288060. ESKIL NORDELL. Färglitografi, signerad och numrerad 154/160.

Ca. 18x29 cm.

Eskil Nordell (1921–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 18x29 cm.

Eskil Nordell (1921–2001)

Antal besök: 481