ELIS LINDGREN. Olja på duk, Venedig motiv, signerad-1933.

28805. ELIS LINDGREN. Olja på duk, Venedig motiv, signerad-1933.

45 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Antal besök: 1 426