HANS RIPA. OLJA PÅ DUK.

HANS RIPA. OLJA PÅ DUK.
2880475. HANS RIPA. OLJA PÅ DUK.

Motiv från Paris, mått 45x37cm, rammått 64x57cm.

Ramslitage.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramslitage.

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besök: 462