SPARBÖSSOR 17 st, plast, 1900-talets andra hälft.

287998. SPARBÖSSOR 17 st, plast, 1900-talets andra hälft.

Olika banker, bl a Handelbanken "Skotte" design Stig Lindberg.
Paddington, Janne Långben, Bamse m fl.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 533