LJUSSTAKE Nils Petter Linderberg, 1800-tal + MÄSSINGSBRICKA.

287996. LJUSSTAKE Nils Petter Linderberg, 1800-tal + MÄSSINGSBRICKA.

Nils Petter Linderberg, Sundsvall 1840-1883.
Ljusstake, höjd 19,5 cm.
Bricka längd 67, bredd 40 cm.

Slitage. Smärre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake, höjd 19,5 cm.
Bricka längd 67, bredd 40 cm.

Slitage. Smärre buckla.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 033