HYLLSYSTEM, teakfanérat, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

287966. HYLLSYSTEM, teakfanérat, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Hyllsystem i teakfanér i två sektioner bestående av fem delar. Två underdelar med skåp och lådor och tre ovandelar med hyllplan. Okänd formgivare.
Höjd 220 cm, bredd 143 cm, djup 40 cm.

Repor
Märken
Färgfläck
Borrat hål i skiva baktill.
Bruksslitage
Vattenfläckar
Solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor
Märken
Färgfläck
Borrat hål i skiva baktill.
Bruksslitage
Vattenfläckar
Solblekt.

Antal besök: 438