FISKESPÖN, 3 st, bl.a. "ABU Atlantic 2412". 1900-talets mitt.

287945. FISKESPÖN, 3 st, bl.a. "ABU Atlantic 2412". 1900-talets mitt.

Originalöverdrag medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalöverdrag medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 677