GOLVLAMPA, 1960-tal.

GOLVLAMPA, 1960-tal.
287936. GOLVLAMPA, 1960-tal.

Stomme av teak. Vita svängbara skärmar av tyg. Märkt AJH.
Höjd 148 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
287936. GOLVLAMPA, 1960-tal.

Höjd 148 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 732