GLASFÖREMÅL, 8 st. Bland annat Bertil Vallien, Boda och Sven Palmqvist, Orrefors.

287935. GLASFÖREMÅL, 8 st. Bland annat Bertil Vallien, Boda och Sven Palmqvist, Orrefors.

Höjd 10-32 cm.

Skål,Olle Alberius med nagg.
Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-32 cm.

Skål,Olle Alberius med nagg.
Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 445