FIGURIN, porslin, Schaubach kunst, Tyskland, 1900-tal.

287919. FIGURIN, porslin, Schaubach kunst, Tyskland, 1900-tal.

Höjd ca 24,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 866