PINNSTOLAR, 4 st, 1960/70-tal.

287917. PINNSTOLAR, 4 st, 1960/70-tal.

Svartmålade. Formpressad sits.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 041