FIGURIN, porslin, Ernst Wenck, Rosenthal, 1900-talets mitt.

287905. FIGURIN, porslin, Ernst Wenck, Rosenthal, 1900-talets mitt.

Höjd 18 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 672