KINESISKT KAMFERTRÄ BRÖSTET.

KINESISKT KAMFERTRÄ BRÖSTET.
2879019. KINESISKT KAMFERTRÄ BRÖSTET.

Kinesisk kamferträkista, 1900-tal, snidad med figurer, pagod och blommor, 119cm lång, 52cm hög, 50cm djup.

allmänna märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

allmänna märken och repor.

Antal besök: 354