SKÅLAR, 3 st. glas, "Fuga", Sven Palmqvist, Orrefors.

287875. SKÅLAR, 3 st. glas, "Fuga", Sven Palmqvist, Orrefors.

7.5, 9.3 och 10.7 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

7.5, 9.3 och 10.7 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 522