SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.

287865. SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.

Längd 150, bredd 80, höjd 77 cm.

Slitage, solblekt, fläckar, märken, lös skiva, smärre fanérskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 539