JOHNNY FRIEDLÄNDER. Färglitografi, signerad och numrerad 76/95.

287864. JOHNNY FRIEDLÄNDER. Färglitografi, signerad och numrerad 76/95.

Ca. 74x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 74x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 388