EN GAMMAL CHARM STIL SKÄNK.

EN GAMMAL CHARM STIL SKÄNK.
2878622. EN GAMMAL CHARM STIL SKÄNK.

den rektangulära toppen ovanför två skåpdörrar med linnefold paneler, upphöjda ovanför vände och blockera frambenen förenade med bårar, 101 cm x 44 cm x 86 cm höga.

Knocks, scuffs, repor, märken och slitage i proportion till ålder och användning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Lawrences Wessex
Antal besök: 521