2878622. EN GAMMAL CHARM STIL SKÄNK.
den rektangulära toppen ovanför två skåpdörrar med linnefold paneler, upphöjda ovanför vände och blockera frambenen förenade med bårar, 101 cm x 44 cm x 86 cm höga.
Knocks, scuffs, repor, märken och slitage i proportion till ålder och användning.