2878528. SKÅP, mahogny, 2000-tal.
Tudelat. Fanerad med mahogny. Skuren dekor. Överdel med vitrin, invändig belysning. Nederdel med lådor/skåp. Längd ca 118, bredd 42, höjd 183 cm.
Ytslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad belysning. En trasig kläpp.