LARS BOOBERG. "Den spanska blusen". Olja på duk, signerad och daterad 1956.

287849. LARS BOOBERG. "Den spanska blusen". Olja på duk, signerad och daterad 1956.

64 x 60 cm.

fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 60 cm.

fläckig.

Antal besök: 911