Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
LARS BOOBERG. "Svart verklighet". Olja på duk, signerad och daterad 1958 a tergo.
287845. LARS BOOBERG. "Svart verklighet". Olja på duk, signerad och daterad 1958 a tergo.
54 x 64 cm.
krackelerad , fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 64 cm.
krackelerad , fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
578