TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1800-tal.

287808. TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1800-tal.

Längd 57, bredd 39, höjd 32, ommålad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 811