FIGURIN, gips, "hund", signerad.
287802. FIGURIN, gips, "hund", signerad.
höjd 45 cm, 30 x 26 cm.
slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 45 cm, 30 x 26 cm.
slitage.
Herrljunga Auktionsverk
3 909