SNEDKLAFFSEKRETÄR, grönmålad, 1900/2000-tal.

287780. SNEDKLAFFSEKRETÄR, grönmålad, 1900/2000-tal.

Längd 77, bredd 34, höjd 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 553