SVEN X:ET ERIXSON. Grafiskt blad, signerad och daterad -58.

287756. SVEN X:ET ERIXSON. Grafiskt blad, signerad och daterad -58.

Ca. 30x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 30x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 852