YRJÖ EDELMANN. LITOGRAFI.

YRJÖ EDELMANN. LITOGRAFI.
2877430. YRJÖ EDELMANN. LITOGRAFI.

"Inslaget paket".
Signerad Y. Edelmann.
Numrerad 144/175.
Bladmått: ca 60,5 x 43 cm. Rammått: ca 78 x 55 cm.

Lättare ramslitage. Insektsrester.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Inslaget paket".
Signerad Y. Edelmann.
Numrerad 144/175.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 667