1 st tekanna med lock
1 st kaffekanna med lock
1 st gräddkanna
1 st sockerskål utan lock
1 st såssnipa.
Bruksslitage. Tekanna med glasyrkrackelering. Sockerskål med sprickor, lagning samt nagg. Kaffekanna med lagning och glasyrkrackelering samt lock med sprickor och nagg.
1 st tekanna med lock
1 st kaffekanna med lock
1 st gräddkanna
1 st sockerskål utan lock
1 st såssnipa.