SERVISDELAR, 5 delar, "Liljeblå", Gustavsberg.

287735. SERVISDELAR, 5 delar, "Liljeblå", Gustavsberg.

1 st tekanna med lock
1 st kaffekanna med lock
1 st gräddkanna
1 st sockerskål utan lock
1 st såssnipa.

Bruksslitage. Tekanna med glasyrkrackelering. Sockerskål med sprickor, lagning samt nagg. Kaffekanna med lagning och glasyrkrackelering samt lock med sprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st tekanna med lock
1 st kaffekanna med lock
1 st gräddkanna
1 st sockerskål utan lock
1 st såssnipa.

Antal besök: 1 529