SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad, numrerad 203/300.

287729. SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad, numrerad 203/300.

Flygplan över vatten.
Ca. 41x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flygplan över vatten.
Ca. 41x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 657