TESERVIS, 13 delar, porslin, "Mon Amie", Rörstrand.

287715. TESERVIS, 13 delar, porslin, "Mon Amie", Rörstrand.

8 tekoppar med fat
2 gräddkannor
1 tekanna.

4 tefat + 1 kaffefat medföljer.
Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 tekoppar med fat
2 gräddkannor
1 tekanna.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 1 024