MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets slut.

287687. MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets slut.

Rosatonad glasmassa. Dekor av växtlighet. Beslag i gulmetall. Höjd ca 55 cm.

Bruksslitage. Spricka, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Spricka, nagg.

Antal besök: 1 091