JARDINIÈRE, JUGEND.

JARDINIÈRE, JUGEND.
2876547. JARDINIÈRE, JUGEND.

Nysilver, med insats av glas, längd 34,5 cm.

Bruksslitage, glas med några naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!
2876547. JARDINIÈRE, JUGEND.

Antal besök: 377