SERVISDELAR, 33 delar, "Rondo", Upsala-Ekeby.

287623. SERVISDELAR, 33 delar, "Rondo", Upsala-Ekeby.

12 tallrikar diameter 23.
11 djupa tallrikar diameter 19,5
6 assietter diameter 17.5
Mjölkkanna höjd 13,5
såskanna
2 skålar 21,5x19 cm
Proveniens Åryds herrgård.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 tallrikar diameter 23.
6 assietter diameter 17.5
Mjölkkanna höjd 13,5
såskanna
2 skålar 21,5x19 cm
Proveniens Åryds herrgård.

Slitage.

Antal besök: 3 559