FÅTÖLJER, 3 st, Alf Svensson, Bodafors, 1961.

287603. FÅTÖLJER, 3 st, Alf Svensson, Bodafors, 1961.

Bredd 57, djup 70, höjd 75 cm.
Proveniens Åryds herrgård.

Bruksslitage, fläckar, något torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Åryds herrgård.

Antal besök: 1 944