HERRBYRÅ, sent 1800-tal.

HERRBYRÅ, sent 1800-tal.
287589. HERRBYRÅ, sent 1800-tal.

Längd 90, bredd 50, höjd 154 cm.
Proveniens Åryds herrgård.

Smärre skador, listbit samt nyckelskyltar saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Åryds herrgård.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 950