NILS JONSSON. sideboard, modell Trio, Troeds Möbler.

2875635. NILS JONSSON. sideboard, modell Trio, Troeds Möbler.

Teakfaner samt svart laminat samt svärtade ben. En skjutdörr, 5 lådor.
Höjd ca 72, längd 128 cm, djup 44 cm.

bruksslitage, åldersslitage, repor/märken/fanérskador/torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 692