TAGE GAVIK. "Utsikt över Kungstorget, Göteborg". Olja på duk, signerad.

287535. TAGE GAVIK. "Utsikt över Kungstorget, Göteborg". Olja på duk, signerad.

44 x 51 cm.

Tage Gavik (1914–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 51 cm.

Tage Gavik (1914–1981)

Antal besök: 2 059