RAY & CHARLES EAMES. bord, "Segmented Round Dining Table", Vitra, rund skiva, fyrdelad kromad fot, samtida, etikettmärkt.

2874587. RAY & CHARLES EAMES. bord, "Segmented Round Dining Table", Vitra, rund skiva, fyrdelad kromad fot, samtida, etikettmärkt.

Diameter 151 cm , höjd 73 cm.

Bruksslitage, märken och repor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 151 cm , höjd 73 cm.

Antal besök: 811