PARTI ÄLDRE BREV, POSTKORT M.M.

2874531. PARTI ÄLDRE BREV, POSTKORT M.M.

Mestadels 1900-talets första hälft, även 1800-tal. Ca: 210st.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Antal besök: 447