SVEN LJUNGBERG. Olja på duk, Sign o daterad.

287430. SVEN LJUNGBERG. Olja på duk, Sign o daterad.

Stockros i trädgården i Ljungby.
63 x 87 cm.

Åldersslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 87 cm.

Åldersslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 1 171