VAGGA, 1800-tal.

VAGGA, 1800-tal.
287427. VAGGA, 1800-tal.

Längd ca. 82 cm.

Senare lock. Bruksslitage. Slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
287427. VAGGA, 1800-tal.

Längd ca. 82 cm.

Antal besök: 622