WALT DISNEY STUDIOS. Dumbo At Bat, 1986.

2874224. WALT DISNEY STUDIOS. Dumbo At Bat, 1986.

Gouache och akvarell på papper, samt lineart på plastfilm, 38 x 55,5 cm.

Stämpelsignerad Disney. Fun-To-Read Library 1986. Anteckningar i marginal: vol. 8, page 10-11.

Gulnad efter textremsa samt gulnad efter passepartout, spår av tejp på bladets kortsidor.

Tema

I seriernas värld

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

I seriernas värld

Antal besök: 971