Göteborgs Auktionsverk
Mynt, Medaljer & Frimärken
BAJONETTER, 5 st, Tyskland och Sverige 18/1900-tal.
287420. BAJONETTER, 5 st, Tyskland och Sverige 18/1900-tal.
Längd 50 - 65 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 50 - 65 cm.
Slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 413