OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Havsmotiv, olja på duk, signerad R. Jersin, daterad 58.

287405. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Havsmotiv, olja på duk, signerad R. Jersin, daterad 58.

60 x 72 cm.

Slitage. Färgkrackeleringar samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 72 cm.

Antal besök: 1 029