HUGGARE, 1800-talets mitt.

HUGGARE, 1800-talets mitt.
287393. HUGGARE, 1800-talets mitt.

Sågtandad klinga, längd 66 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 752