SOFFA, Louis XVI-stil, 1900-tal.

287362. SOFFA, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Längd ca 123 cm.

Slitage. Stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 123 cm.

Slitage. Stötskador.

Antal besök: 941