Skål, porslin, diameter 15,5 cm
Fat, porslin, diameter 22,5 cm
Buddha, gulmetall, höjd ca 10 cm
Stenarbete, höjd ca 14 cm.
Slitage. Skål samt fat med skador och lagningar.
Stenarbete, höjd ca 14 cm.